Ефективне управління замком Шувалових розглянули на нараді під головуванням голови облдержадміністрації Романа Боднара.

Про це інформує пресслужба Черкаської облдержадміністрації.

Днями він відвідав цю історичну пам’ятку на Тальнівщині, а потому провів зустріч з керівництвом міста, району, представниками громадського сектору, які вболівають за розвиток комплексу та готові до пошуку та залучення коштів.

“Однозначно інвестор хоче довіряти та бути впевненим у тому, що його кошти використають за призначенням, – заявив очільник ОДА. – Для бізнесу важлива корпоративно-соціальна відповідальність. Адже це має бути не лише утримання приміщення, а й ефективне управління, яке забезпечить туристичний розвиток всього району. Адже це не єдина місцева пам’ятка”

Наразі розглядається формат державно-приватного партнерства, коли майно залишається у власності громади. Механізм повинен бути максимально прозорим для обох сторін. Нині витрати на охорону музею взяла на себе міська влада. Але для залучення інвестора має бути створене комунальне підприємство, яке зможе об’єднати в собі і місцевий музей.

Роман Боднар дав доручення управлінню культури та Департаменту регіонального розвитку ОДА спільно із місцевою владою пропрацювати етапи державного-приватного партнерства.

Довідка: Палац Шувалових збудований голландським архітектором у 1903 році. Його ще називають «першою Софіївкою». Однак самої історичної цінності замало, парк і приміщення потребує інвестицій та комплексного ефективного менеджменту.

Від admin

Коментарі закриті.