У Червонослобідській громаді почали роботи із аудиту місцевих цікавих для туристів місць, які увійдуть до туристичних маршрутів.

“Наші громади мають величезний потенціал для розвитку місцевого туризму, – констатує регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна громада»   Ольга Галушко. – За нинішніх умов зростає зацікавленість туристів до подорожей Україною, дослідження її історико-культурної спадщини та природи. І саме Черкащина має у цьому плані всі можливості – велетенський історичний, культурний та рекреаційний потенціал. Для громад регіону розвиток туризму може стати ще одним рушієм розвитку економіки та підвищення інвестиційної привабливості ОТГ.

Червонослобідська громада виступила з ініціативою розробки туристичних маршрутів та програми розвитку туризму в цілому. Наразі тут розпочинають  моніторинг історичних та культурних пам’яток, цікавих та незвичайних місць, народних майстрів та творчих особистостей у кожному селі громади, наявних об’єктів туристичної інфраструктури. Після розробки туристичних маршрутів їх запропонують туристичним агентствам. Усю підготовчу роботу планується завершити уже до кінця року.

“Ми маємо багато унікальних місць – наприклад, «місце сили» Шаєва гора, джерело, яке вважають цілющим,  історична церква у Нечаївці. За розвитком місцевого туризму ми  вбачаємо стимул не лише для розвитку громади, але й потенціалу її людей – майстрів народних ремесел, знавців фольклору, хранителів давніх традицій”, констатує начальник відділу економічного розвитку та інвестування Червонослобідської сільської ради Тетяна Гартингер.

Від admin

Коментарі закриті.