Наразі практично завершені поточні ремонти класних кімнат, актових зал та харчоблоків усіх освітніх закладів громади, тривають ремонти коридорів та допоміжних споруд.

Усі необхідні для ремонтів матеріали закуплені за кошти  місцевого бюджету.

Слід зазначити, що Матусівська громада утримує відразу три навчальних заклади, де навчаються майже 300 школярів.

І з часу об’єднання сіл у громаду, за 2 роки тут  спромоглися максимально поліпшити умови для школярів та їх вчителів.  Крім придбання комп’ютерної техніки, інтерактивних панелей, обладнання, парт та інших меблів, спортивного інвентарю, громада провела капітальний ремонт покрівлі та санвузлів Матусівського НВК №2, встановила тренажери у Матусівському НВК №1, здійснила капітальний ремонт харчоблоків і будівництво котелень для альтернативних видів палива в обох НВК.

Окрім цього, проведено капітальний ремонт під’їзної доріжки, встановлення енергозберігаючих вікон та електробойлера в харчоблоці у Станіславчицькому НВК. На території Станіславчицького НВК та Матусівського НВК №1 встановили дитячі майданчики.

Також громада планує відремонтувати спортивні зали обох Матусівських НВК та кабінет англійської мови у НВК №2.

“Від якісної освіти залежить її майбутнє. Саме тому щороку докладаємо максимальних зусиль для покращення матеріально-технічного стану закладів освіти. І, що не менш важливо, мотивуємо наших педагогів  шукати перспективи розвитку освіти, брати участь у різних проєктах та програмах. Бо необхідна вимога сучасної освіти   – дирекції шкіл та їх колективи мають стати активними учасниками змін, спільно вирішувати проблеми та планувати майбутнє своєї школи”, – констатує заступник голови Матусівської громади Ірина Береза.

 

Від admin

Коментарі закриті.