З метою підвищення якості та рівня комунікації з клієнтами служби зайнятості, Христинівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості активно надає послуги населенню за допомогою електронних сервісів, що на сьогодні є однією з дієвих форм надання послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

Про це інформують у  Христинівській районній філії обласного центру зайнятості.

Уже більше року працює «Електронний кабінет роботодавця», в якому клієнт може переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлених претендентів на роботу, здійснити підбір працівників шляхом перегляду резюме тощо. Також роботодавець може в онлайн режимі подавати звіти про потребу в працівниках.

На цей час у районній філії 130 роботодавців мають електронні кабінети. Понад 10 роботодавців активно подають до служби вакансії в електронному вигляді, при цьому не витрачаючи свій час на відвідування служби зайнятості та заповнення бланків форми 3-ПН.

«Роботодавці оцінили всі переваги користування електронними сервісами; новітні технології сприяють покращенню співпраці районної філії з клієнтами щодо задоволення їх кадрових потреб»,- зазначає директор Христинівської служби зайнятості Василь Ковальський.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.