ПрАТ «Смілянське АПТ 17128» співпрацює з Смілянським міськрайонним центром зайнятості з 1999 року.

Після набуття чинності Закону № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», керівництво підприємства звернулося  до центру зайнятості за призначенням фінансової допомоги по частковому безробіттю.

Головний економіст підприємства Наталя Попович готувала необхідний для отримання допомоги пакет документів. Жінка розповідає:

«Через карантин діяльність підприємства була зупинена. 117 працівників залишилися без роботи під час пандемії. Тому було прийнято рішення терміново почати збирати документи. 4 травня 2020 року з міськрайонним  центром зайнятості уклали  договір про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. За квітень-травень кошти своєчасно були виплачені. З 1 червня підприємство частково поновило свою діяльність, але в зв’язку з обмеженням обсягів перевезень, 17 осіб ще залшишаються отримувачами допомоги.  Коли закінчиться карантин і ми повністю відновимо діяльність, у нас будуть вакансії для водіїв».

Майже 40 років, як ПрАТ «Смілянське АПТ 17128» очолює Петро Даценко:

«Я вважаю, що ми отримали цю допомогу, тому що вчасно і в повній мірі сплачуємо податки, офіційно оформлюємо на роботу всіх працівників. Ми дякуємо фахівцям Смілянського міськрайонного центру зайнятості за оперативне інформування та допомогу у підготовці пакету документів».

Про це інформують у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості

 

 

Від admin

Коментарі закриті.