На початку липня фахівці Черкаського ПрАТ «Азот» закінчили монтаж і встановлення газифікатора рідкого кисню в Третій міській лікарні. Ця установка необхідна для роботи централізованої системи подачі кисню, над відновленням якої нині працюють у медзакладі.

Про це інформує “Дзвін“.

Як пояснив директор КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Олександр Федорук, система з часом зносилася та не працювала.

– У зв’язку з епідемією коронавірусу, в нас збільшується кількість дихальної апаратури, до якої потрібно подавати кисень під достатнім тиском і в достатній кількості. Кисневі концентратори не завжди справляються з цим завданням. До того ж, в лікувальному закладі повинно бути кілька джерел постачання кисню. Тому ми реалізуємо великий проект, який охопить всю лікарню. В операційні та відділення інтенсивної терапії подаватимемо кисень під тиском – 3,5 – 4 атмосфери, що необхідно для роботи ШВЛ, – розповідає Олександр Федорук.

За словами директора, відновлення кисневої станції коштувало б лікарні мінімум 200 тис. грн, тому звернулися за допомогою до Голови Правління ПрАТ «АЗОТ» Віталія Склярова. Підприємство надало свій випаровувач, прибори КВПіА, арматуру та інші розхідні матеріали, а також повністю взяло на себе монтаж обладнання й облаштування майданчика для нього. Апарат розрахований на 3 тонни рідкого кисню. До кінця року, планують закінчити прокладання гілки до операційного блоку.

В роботах брали участь працівники цеху з розділення повітря К-3, цеху капітальних ремонтів та антикорозійних сполук і покриттів. Долучилися до відновлення системи постачання кисню в Третій лікарні й депутати-азотівці від ВО «Черкащани», які, крім того, багато допомагають лікувальним закладам завдяки своїй депутатській роботі.

Від admin

Коментарі закриті.