Стимулюючи соціальну відповідальність у бізнес-середовищі,  Червонослобідська громада плекає здорове і спортивне молоде покоління.

Про це інформує кореспондент Економіка сьогодення.

Яскравий приклад – секція дзюдо. Дзюдоїсти займаються у приміщенні, власник якого забезпечив пільгову орендну плату і навіть придбав мати та інше спортивне обладнання.

 “У нашій секції спортом займається біля 70 дітей від 5 до 15 років. Дзюдо допомагає їм ставати більш  зібраними, врівноваженими, дисциплінованими, краще володіти собою, розвивати спритність, зростати  здоровими.  Діти займаються із задоволенням. За 2 роки занять вони кілька разів ставали призерами обласних та всеукраїнських  змагань і турнірів, – розповідає тренер-викладач СК «Надія» Олег Джулай.

У Червонослобідській громаді підтримують і розвивають до десяти видів спорту – крім дзюдо, діють секції з боксу, кікбоксингу, єдиноборств, міні-футболу, баскетболу, волейболу, футболу (майже у кожному селі громади є свій футбольний клуб).

“На підтримку розвитку здорового і спортивного життя у нашій громаді спрямовано одразу дві цільових програми –  розвитку фізкультури та спорту і програму «Обдаровані діти та молодь». Перша допомагає фінансово підтримувати усі спортивні починання громади – як сучасні спортивні майданчики, яких у нас 4 (від міні-футболу до баскетболу). За другою – усім спортивно обдарованим   дітям та молоді (до 23 років), а також – спортсменам з інвалідністю (до 36 років) громада виплачує премії та стипендії. Наразі їх отримує 21 спортсмен нашої громади, розповідає спеціаліст І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Червонослобідської сільської ради Оксана Підлубняк.

 

Від admin

Коментарі закриті.