За підсумками січня–травня 2020 р. індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–травнем 2019 р. становив 95,9%, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Скорочення обсягів виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності як машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання на 39,0%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів – на 24,7%, добувна промисловість та розроблення кар’єрів – на 12,0%, текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 8,7%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 6,7%, виробництво харчових продуктів, напоїв – на 3,4%.

Водночас, зростання обсягів спостерігалося на підприємствах виробництва хімічних речовин і хімічної продукції на 12,9%, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 12,1%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 3,0%, виробництва основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 0,6%.

Від admin

Коментарі закриті.