Сауна-бочка (лазня-бочка)

Нарешті, спорудити у себе у дворі сауну стало доступно! Її можна облаштувати навіть на маленькій території, без значних затрат коштів та часу. Це – сауна-бочка або лазня-бочка.

Чому бочка? Бо така сауна (лазня) має форму бочки. Це фінський винахід, який дозволяє бюджетно і практично облаштувати особисту лазню біля свого приватного будинку чи на дачі. Звісно, її можна застосувати і на невеликих базах відпочинку, кемпінгах, при організації зеленого туризму. Така лазня має привабливий зовнішній вигляд, а завдяки округлій формі рівномірно прогрівається і краще зберігає тепло. 

Сауна-бочка – це справжня революція у будівництві і дизайні саун.

Великий вибір і вишуканий дизайн

Не зважаючи на узагальнену назву «бочка», дерев’яні лазні мають різноманітну форму і дизайн – лазня-бочка, лазня-квадро, лазня-сфера. Вони відрізняються оригінальним виглядом і стануть чудовою прикрасою і навіть візитною карткою для вашого заміського будинку.

Займає така лазня мало місця – 10-12 кв.м. Це дозволить розташувати її навіть на невеликій ділянці, легко встановити між деревами чи будівлями.

Сауна-бочка досить функціональна. Місткість парної становить від двох до шести осіб. При загальній довжині лазні-бочки 4,5 або 6 м, довжина парної – 2 м, довжина кімнати – 2,4 м, коридор -1,5 м.

Лазня-бочка комплектується дров’яною грубкою або електричним котлом (за бажанням клієнта). Також у наших конструкціях передбачене встановлення бака для нагріву води за принципом самовара над грубкою (входить у вартість). Швидкість прогріву – за 20-30 хвилин у лазні вже буде 90° С.

Для ідеального збереження тепла та дотримання правил пожежної безпеки парна додатково обшита ізоляцією Мінеріт (Швеція) і відбивають тепло екранами з дзеркальної нержавіючої сталі.

Дах дерев’яної лазні-бочки обшитий водостійкою фанерою і покритий бітумною черепицею.

Лазня обладнана двома скляними дверима, що додає естетичного вигляду та збільшує доступ світла.

Незважаючи на те, кругла це чи квадро дерев’яна лазня досить функціональна і дозволить Вам отримувати справжнє задоволення від парної.

Відпочиваємо і оздоровлюємося

Бочка-сауна виконана у формі величезних горизонтальних бочок із натурального дерева. Вони чудово виконують свої основні функції дарувати жар, пар і духмяний аромат деревини любителям поніжитися у теплі.

Це ексклюзивні, сучасні лазні, які стануть окрасою вашого двору та дадуть можливість зняти втому після напруженого дня. Вони підходять для сімейного використання. Та й друзів до такої лазні не соромно запросити.

Бочка-сауна зроблена із якісних екологічних матеріалів. Натуральне дерево робить лазню затишною. Не забуваємо і про позитивний вплив дерев’яного інтер’єру на людську психіко-енергетику.

Всі матеріали оброблені лляною олією з натуральним воском білоруського виробництва на основі бджолиного воску. Олія екологічно чиста, ідеально підходить для всіх членів вашої родини, зокрема і для дітей.

 До кожного замовлення – персональний підхід

При виготовленні сауни-бочки враховуються всі побажання клієнта. Є можливість замовляти лазні індивідуальних розмірів, збільшивши її діаметр і довжину.

У коридорі за бажанням замовника можна встановити стаціонарну лавку або невеликий столик, полички.

Також можна зробити ганок, додатковий виносний піддашок над входом, дровник (ящик для дров).

Замовляйте сауну за своїм смаком, щоб ви із задоволенням проводили там час.

Комплектування і доставка – це просто

Споруда має невеликі розміри і не вимагає для своєї установки зведення фундаменту. Вона настільки мобільна, що її нескладно перенести в інше місце або навіть забрати з собою, якщо ви продаєте будинок.

Сауна-бочка безоплатно доставляється до замовника , встановлюється та монтується спеціалістами за кілька годин.

Виробник встановлює такі лазні у будь-якому населеному пункті України.

  •  Комплектація під ключ
  • Установка, сервіс, транспортування – БЕЗКОШТОВНО
  • Ціна за кожну лазню залежить від розмірів, комплектації та побажань.

Дзвоніть прямо зараз за номером (068) 869 88 35 та отримайте подарунок!

партнерський матеріал

Від admin

Коментарі закриті.