З введенням карантину змінилися форми роботи Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості як з населенням, так і з роботодавцями.

Про це інформують у Катеринопільській районній філії обласного центру зайнятості.

Завдяки тісній співпраці керівництва районної філії з головами Єрківської та Мокрокалигірської об’єднаних територіальних громад, вдалося вирішити ряд важливих питань щодо працевлаштування безробітних, забезпечення інформування громадян та роботодавців, які здійснюють діяльність на території ОТГ, про послуги служби зайнятості та зміни в діючому законодавстві.

З початку поточного року отримали роботу за сприяння районної філії 25 жителів Єрківської та 57 жителів Мокрокалигірської громад.

Можливістю отримати допомогу по частковому безробіттю скористалися 8 роботодавців Єрківської ОТГ; 6 фізичних осіб-підприємців подали сформовані пакети документів та отримали позитивні рішення. Директор ПАТ «Промінь» Павло Кулик коментує: «Фінансова підтримка від держави допомогла зберегти на підприємстві 19 робочих місць».

Довідково: Кожен роботодавець або фізична особа-підприємець для того, щоб уникнути звільнення працівників та зберегти трудовий потенціал у період карантину можуть звернутися до служби зайнятості за отриманням допомоги по частковому безробіттю протягом 90 календарних днів з дня зупинення або скорочення діяльності. Покрокова інструкція, перелік документів та чіткий план дій, оприлюднені на сайті Черкаського обласного центру зайнятості.

 

Від admin

Коментарі закриті.