Згідно результатів соціологічного дослідження політичних настроїв виборців міста Черкаси, проведеного Центром регіональних соціально-гуманітарних досліджень, серед політичних сил лідирують партії «Слуга народу» та ВО «Батьківщина», а серед кандидатів — чинний міський голова Анатолій Бондаренко, за ним іде імовірний кандидат від «Слуги народу» Віталій Ільченко.

Про це інформує Економіка сьогодення із посиланням на Вичерпно.

Дослідження проводилося з 1 по 5 червня 2020 року.


Відзначимо, опитування проводилось по всій території міста Черкаси, у Придніпровському і Соснівському районах міста. Опитування не проводилось на 13 закритих виборчих дільницях (лікарні, госпіталь, військова частина, тюрми і т.п.), а отже і соціологічний аналіз по них не проводився. Кількість опитаних по кожному району і по кожному мікрорайону міста пропорційна кількості виборців у кожному з них. Для обробки даних опитування використано відповідну комп’ютерну програму. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з анкетою (face to face).

Усього результативно було опитано 1000 респондентів, ще 243 респонденти відмовилися відповідати у зв’язку зі своїм однозначним рішенням не брати участі у виборах.

Враховуючи кількість анкет та охоплену опитуванням територію і масу населення, цілком коректною є передусім вибірка по місту в цілому, а також у розрізі двох адміністративних районів, що забезпечує точність результатів і порівняно невисоку для такої вибірки похибку (в межах ±2,5%). Вибірки по окремих мікрорайонах вже недостатньо коректні за рахунок малої вибірки і більш високої похибки, результати тут є менш точними, передусім, йдеться швидше про приблизні величини, іноді навіть про тенденції, а не про абсолютно точні цифри.

Опитуванням були охоплені наступні мікрорайони м.Черкаси: Центр, розділений на західну (Соснівський р-н) і східну (Придніпровський р-н) частини по лінії вул.Смілянської, Кривалівка, Порт, Змагайлівка, Рафзавод, Машбуд, Молокозавод, Район Д, Митниця, Вокзал, Водопарк-Газороздатка, Гарнізон, Південно-Західний район або Перемоги (розділений для зручності аналізу на західну і східну частини по лінії вул.Сумгаїтської), Дахнівка, Соснівка, Казбет, Хімселище, останній також був розділений на західну (Соснівський р-н) і східну (Придніпровський р-н) частини по лінії вул.Чорновола.

Від admin

Коментарі закриті.