На території Золотоніського району, а саме в с. Антипівка, з 2011 року успішно провадить свою господарську діяльність ТОВ «Красногірський олійний завод». Підприємство стало одним із перших виробників ріпакової олії в Україні. Уже через рік була проведена реконструкція цехів для переробки насіння соняшнику.

Про це кореспонденту Економіка сьогодення повідомили у Золотоніській міськрайонній філії обласного центру зайнятості.

У рамках реалізації стратегії розвитку потужностей заводу, на ньому встановлено сучасне обладнання німецьких, польських та чеських фірм. Відповідно до цього, на підприємстві сформовано колектив фахівців, які займаються адаптацією існуючої продукції до вимог сучасного ринку.

З перших днів свого існування товариство співпрацює із Золотоніською міськрайонною філією Черкаського обласного центру зайнятості. За роки тісної взаємодії підприємство отримало 18 компенсацій в розмірі ЄСВ на працівників, які перебували на обліку в службі зайнятості та були прийняті на нові робочі місця, створені роботодавцем.

У 2020 році Красногірський олійний завод пройшов нові етапи у застосуванні інноваційних технологій, що відповідають сучасним економічним умовам, а саме переробка кукурудзи. З неї робитимуть олію та перероблятимуть на корм для свійських тварин. Це сприятиме позиціонуванню підприємства на нових ринках збуту та створенню нових можливостей для реалізації продукції.

Протягом періоду адаптації до нових умов виробництва відповідної продукції, співпраця зі службою зайнятості не припинялася. Роботодавцем було подано 14 вакансій, 11 вакансій з яких укомплектовано, за такими посадами та спеціальностями як: завідувач лабораторії, начальник виробництва, майстер цеху, механік, слюсар-ремонтник, охоронник та інші. На цей час на підприємстві працює близько 55 осіб, переважна частина яких має вищу освіту за відповідними кваліфікаціями.

«На сьогодні більшість продукції ми експортуємо до країн Європи, Азії та Ближнього Сходу. Втім наша продукція представлена й на ринках Черкащини. Усе виробництво сертифіковане та екологічне. Для наших робітників намагаємося створити кращі умови, втім відчутний брак саме кваліфікованих кадрів. Зокрема постійно є потреба у технологах, апаратниках та слюсарях», – відзначає власник заводу Віктор Полозов.

Фахівці міськрайонної філії постійно підтримують зв’язок з роботодавцем: шляхом відвідування підприємства та прийняття участі представників заводу у семінарах, ярмарках вакансій, за допомогою проведення онлайн-співбесід, що допомагає вчасно задовольняти потреби роботодавця у підборі необхідних кадрів та наданні фахових консультацій.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.