З початку поточного року від роботодавців Черкащини надано до служби зайнятості 129 вакансій автослюсарів, всі вакансії укомплектовані.

Про це кореспондент Економіка сьогодення дізналася у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила три календарні дні. Нині шукає роботу за цією професією 218 осіб.

У переважній більшості вакансії автолікарів надходили від ПрАТ «ЧШК», ТОВ «Промінь», «Агрофірма «Легедзене», «Надія», СТОВ «ЗОРЯ», «Україна», місцевих підприємців Олексія Кривенка, Олега Шкаровського та інших.

Оплата праці кваліфікованого автослюсаря завжди висока.

Згідно вакансій, що надходили від роботодавців у 2020 році до обласної служби зайнятості, середня заробітна плата відповідних фахівців становила 12-15 тис. грн.

Професія автослюсаря – одна з найпопулярніших серед чоловічих професій. Потреба у спеціалістах з ремонту автомобілів буде постійною і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися на різних автопідприємствах, фірмах автосервісу, автокомбінатах, автопарках, або навіть відкрити свою справу. Автомобільний парк безперервно зростає, збільшується число імпортних автомобілів, за якими потрібен своєчасний і професійний догляд. Тому, хороші, універсальні фахівці, які здійснюють ремонт і профілактичне обслуговування автомобілів різних марок, потрібні як повітря, вважають в обласному центрі зайнятості..

Служба зайнятості області здійснює комплектування груп для професійного навчання зареєстрованих безробітних у навчальних закладах Черкащини, в тому числі і за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.