Нині в області продовжується забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації за оновленим механізмом «гроші ходять за людиною». Про це інформує Департамент соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації.

Для отримання технічних та інших засобів реабілітації, які видаються в порядку черговості особам з інвалідністю, законним представникам дітей з інвалідністю необхідно звертатися до органів соціального захисту населення, де нададуть ґрунтовну консультацію щодо: механізму забезпечення  засобами, надання послуг реабілітації та отримання компенсації;

переліку підприємств, які займаються виготовленням таких засобів реабілітації та відповідають кваліфікаційним вимогам із зазначенням контактних даних;

електронного каталогу технічних та інших засобів реабілітації, якими такі підприємства забезпечують осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб.

До технічних та інших засобів реабілітації, якими забезпечуються особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення належать: протезно-ортопедичні вироби, у тому числі ортопедичне взуття; спеціальні засоби для самообслуговування та догляду; засоби для пересування; допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому; меблі та оснащення; спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією.

За бюджетною програмою „Забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації“ на область спрямовано кошти у сумі понад 14,5 млн грн, з яких упродовж січня-травня 2020 року використано 10,7 млн грн.

Від admin

Коментарі закриті.