За процесуального керівництва Христинівського відділу Уманської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно начальника поштового відділення зв’язку АТ «Уркрпошта» одного із сіл Христинівського району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.191 КК України.

Про це Економіка сьогодення повідомила пресслужба  прокуратури Черкаської області.

За версією слідства, начальник поштового відділення, будучи службовою особою та використовуючи своє службове становище, в період часу з лютого 2018 року до липня 2018 року, умисно, з корисливих мотивів, з метою привласнення чужого майна, яким внаслідок службового становища остання мала право оперативно управляти, перебуваючи в приміщенні відділення поштового зв’язку заволоділа грошовими коштами в сумі 48 тис. грн.

Прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Довідково: Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

                                         

Від admin

Коментарі закриті.