Яким повинен бути ідеальний бізнес-партнер? Напевно, окрім професіоналізму, працелюбства та надійності, він повинен щиро, як і власник, вболівати за успіх. А хто ж може перевершити в цьому прагненні рідну людину? Хоча є бізнесмени, які категорично відмовляються працювати з родичами. Утім, є чимало родин, які своїм прикладом доводять: сімейний бізнес дорівнює успіху. Одна з таких – чигиринська родина Кас’яненків, чоловік і дружина, які все вирішують завжди разом.

Перший крок до бізнесу зробив чоловік – Дмитро. У березні 2019 року він звернувся до Чигиринської районної філії обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи. Серед послуг, які надає служба зайнятості, чоловіка зацікавила можливість отримати одноразово допомогу для започаткування підприємницької діяльності. Дмитро пройшовши курси цільового призначення «Підприємництво та бізнес планування» зрозумів, що потрібно змінювати стиль життя. Він поставив собі за ціль отримати новий досвід та передати його дітям, це допоможе реалізувати накопичений потенціал і здійснити давню мрію – стати прикладом для найрідніших. Так народилася власна справа – діяльність станції техобслуговування автомобілів. Свою допомогу запропонувала дружина Альона, яка за освітою бухгалтер та має відповідний досвід роботи.

«Як тільки ми розпочали спільну справу, відразу розподілили свої функції: чоловік відповідає за стратегічний розвиток нашого бізнесу, рекламу, залучення та обслуговування клієнтів, а дружина – за ведення документації та фінансів», – пригадує Дмитро .

Альона та Дмитро все роблять разом: реалізовують бізнес, спільно виховують двох синів та гуртом з нетерпінням чекають на поповнення в родині.

Усім, хто розпочинає власну справу, Кас’яненки радять бути рішучими, наполегливими та вірити в себе і свій успіх, тому що сім’я для них – бездонна криниця любові, підтримки та можливостей.

Про це повідомили у Чигиринській районній філії обласного центру зайнятості.

 

Від admin

Коментарі закриті.