Всеукраїнський галузевий аналітичний центр за високі результати, позитивну динаміку та внесок в розвиток регіону визнав КП «Теплокомуненерго» м.Монастирище «Компанією року 2019» серед 1398 компаній та підприємств з аналогічною формою діяльності.

Про це кореспондент Економіка сьогодення дізналася у КП «Теплокомуненерго» міста Монастирище.

На підприємстві також зазначили, що опалювальний сезон 2019-2020 років завершився майже без пошкоджень теплових мереж.

У зимовий період закупили 366 метрів попередньо ізольованих труб, 5 лічильників теплової енергії. На підприємстві повністю замінені звичайні лампи на енергоефективні, 100% здійснюється облік енергоносіїв на котельні: газ, теплова енергія, артезіанська вода, технічна вода систем підживлення мережі, електроенергія.

Підприємство розробило заходи з підготовки до зими та інвестиційну програму на 2020 рік, які затверджені Монастирищенською міською радою та приступило до їх реалізації.

Влітку планується замінити тепломережу до будинку по вул.Соборна, 111 та завершити монтаж перемички від дитячого садочка «Золота рибка» до вул.Миру. Також будуть встановлені лічильники теплової енергії по вул.Грушевського, 2, 3; вул. Гагаріна, 22,30; пров. Спортивному, 1. Таким чином, житловий фонд буде укомплектовано на 100% обліком теплової енергії.

Підприємство розробляє нову програму технічного переоснащення котельні, теплових мереж та теплових пунктів за сучасними технологіями на 2021-2026 рр., яку планує затвердити на сесії міської ради восени 2020 року.

 

Від admin

Коментарі закриті.