Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Смілянська міська поліклініка імені Тараса Шевченка» Смілянської міської ради за період з 01.01.2016 по 31.12.2019 виявили фінансових порушень на загальну суму понад 256 тис. грн.

Про це Економіка сьогодення повідомили в Управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Зокрема, надання поліклінікою окремим юридичним особам послуг із проведення лабораторних гематологічних та загальноклінічних досліджень на безоплатній основі та без укладання відповідних договорів призвело до втрати фінансових (матеріальних) ресурсів на суму понад 72 тис. грн.

Видатки на оплату комунальних послуг, що здійснені при наданні платних медичних послуг та від яких отримано дохід, установа лише частково відшкодовувала коштом джерела їх надходження, що призвело до покриття коштом загального фонду видатків, які мають здійснюватися коштом спеціального фонду, на суму понад 172 тис. грн.

За недотримання вимог законодавства з фінансових питань 2 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Від admin

Коментарі закриті.