Красногірський олійний завод розширює перелік культур, які запускає у переробку. До соняшникового насіння та рапсу додали тепер і кукурудзу. З неї робитимуть олію та перероблятимуть на корм для свійських тварин.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської облдержадміністрації.

Красногірський олійний завод, збудований у 2011 році, запустив у роботу кукурудзу. З неї виготовлятимуть високоякісну олію без хімічних домішок та пускатимуть на виробництво кормів. «Переробка кукурудзи — це інші ринки збуту та нові економічні умови, можливості, що вимагає від нас диверсифікації роботи підприємства, аби ми й надалі пропонували якісну та натуральну продукцію», — розповідає Віктор Полозов, власник заводу.

За його словами, зараз більшість продукції підприємство експортує до країн Європи, Азії та Ближнього Сходу. Також продукція представлена й на ринках Черкащини. Все виробництво сертифіковане та екологічне.

«Більшість продукції експортують. Європа, Азія, Близький Схід. Ми застосовуємо нові технології на виробництві, які дозволяють диференційовано підходити до сировинної бази, кінцевого продукту, що дає можливість підлаштуватися під зміни ринку», — додає Дмитро Ляшов, перший заступник очільника Черкаської області.

Від admin

Коментарі закриті.