Стели-візитівки сіл Червона Слобода та Вергуни з’являться у селах громади завдяки впровадженому тут наприкінці минулого року механізму громадського бюджету.

Як зазначила  начальник відділу економічного розвитку та інвестування Червонослобідської сільської ради Тетяна Гартингер, на втілення проєктів громада виділила загалом 400 тисяч гривень.  За результатами конкурсу, проведеного восени минулого року, відібрано 5 проектів для втілення у 2020 році, реалізацію яких дещо загальмував карантин.

Серед проєктів – встановлення стел (у Червоній Слободі та Вергунах),  вуличного вказівника сільських «кутків» (у Вергунах), створення зони відпочинку з альтанками та лавочками (у Нечаївці) та викладення тротуарної доріжки (у Хуторах).

Тетяна Гартингер зауважила, що реалізація проєктів громадського бюджету не просто вирішує місцеві проблеми, але й об’єднує людей у громаду, дає відчуття єдності у свідому активну спільноту.  Цьогорічний конкурс проєктів громадського бюджету у Червонослобідській ОТГ планується восени.

Від admin

Коментарі закриті.