Золотоноша центр зайнятост

Сьогодні одним із завдань служби зайнятості в умовах введеного Урядом карантину є підтримка роботодавців, які зупинили або скоротили свою діяльність у цей період, та надання фінансової допомоги їхнім працівникам, які втратили частину заробітної плати.

Про це Економіка сьогодення повідомили у Золотоніській міськрайонній філії обласного центру зайнятості.

З цією метою Золотоніська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості проводить інформаційно-роз`яснювальну роботу серед роботодавців шляхом телефонного спілкування та онлайн-зв`язку.

Уже є перші результати. На цей час роботодавцям нарахована допомога за частковим безробіттям для 71 працівника, з них 45 осіб вже отримали кошти на свої особові рахунки, інша частина працівників отримає допомогу найближчим часом. 

Позитивні рішення по сформованих пакетах документів отримали 9 місцевих роботодавців. З них – 4 юридичні особи, які провадять свою діяльність у галузях пасажирського наземного транспорту міського та міжміського сполучення, стоматології та виробництва хліба і хлібобулочних виробів, а також 5 підприємців, які займаються пасажирськими перевезеннями та допоміжним обслуговуванням наземного транспорту, іншими видами роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах.

Фахівці Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості активно продовжують роботу у цьому напрямку, як надійні партнери для роботодавців та підтримка для пошукачів роботи.

Від admin

Коментарі закриті.