На Черкащині зросло виробництво мила

У Черкаській області на підприємства з виробництва хімічних речовин та хімічної продукції припадає 6,8% реалізованої в області промислової продукції.

про це Економіка сьогодення повідомили у Головному управлінні статистики.

За січень–квітень поточного року випуск промислової продукції підприємствами цієї галузі зріс на 18,2% порівняно з відповідним періодом попереднього року. Серед основних видів продукції зросло виробництво мила та речовин поверхнево-активних органічних в брусках та подібних формах, крім для туалетних цілей, на 41,9%, нітрату амонію – на 27,0%, аміаку безводного – на 20,6%, сечовини, яка містить більше 45% азоту за масою, у перерахунку на сухий безводний продукт  – на 8,4%.

В розвиток галузі підприємствами з виробництва хімічних речовин та хімічної продукції за підсумками 2019 р. освоєно 204,1 млн.грн капітальних інвестицій та залучено 35,9 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), що становило 5,9% та 12,3% відповідно від загального обсягу в промисловості області.

На підприємствах галузі задіяно 4,8 тис. осіб, або 9,2% працюючих у промисловості. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника в І кварталі 2020 р. зросла  порівняно з відповідним періодом попереднього року на 18,9% і становила 14,5 тис.грн, що в 1,3 раза перевищує середній показник по промисловості.

Від admin

Коментарі закриті.