По черзі учасники акції заявляють про те, що вийшли сьогодні на одиночні пікети.

Зі слів підприємиці Юлії Маленко, страйкарі вимагають, щоб міська рада звернулася до уряду з проханням відкрити непродовольчі базари. Продавчиня торгує на Центральному ринку жіночим одягом.

Підприємець Сергій Білоус торгує на ринку чоловічим одягом. Він вважає, що наразі їхні права утискають. Чоловік, аби прогодувати родину в період карантину, шукав підзаробіток.

До мітингувальників вийшов заступник міського голови Черкас Ігор Волошин. Посадовець зазначив, що відповідне питання розглянуть на найближчому засіданні виконкому.

Опісля підприємці перейшли мітингувати під будівлю Обласної держадміністрації. Там ініціативну групу підприємців запросили до заступника голови Черкаської облдержадміністрації Дмитра Ляшова. Посадовець пообіцяв озвучити прохання підприємців на селекторній нараді із офісом президента і прем’єрміністром.

Зі слів організаторки акції Ольги Ракової, мітингувальників було сто осіб. Таку ж цифру назвав і старший інспектор превентивної комунікації Черкаського відділу поліції Андрій Вербівський.