Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, державними лісогосподарськими підприємствами у 2019 році на охорону праці було фактично витрачено 2 млн грн і середній показник по управлінню склав 1200 грн. За І квартал 2020 року вже витрачено – 981,7 тис. грн.

Про це інформує пресслужба Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Розподіл коштів на охорону праці за статтями витрат у за І квартал 2020 року складає:

– на придбання спецодягу та засоби індивідуального захисту витрачено 192 тис. грн;

– на навчання працюючих – 603 тис. грн;

– на проведення медоглядів – 160 тис. грн;

– на проведення основних фондів у відповідність з вимогами нормативно-правових актів з охорони праці – 27 тис. грн.

«З початку року в лісгоспах були проведені щорічні навчання та перевірка знань з охорони праці робітникам за двадцятигодинною програмою.  У 2020 році заплановано направити на навчання  36 працівників. У першому кварталі 12 осіб вже пройшли таке навчання. Наразі у зв’язку з введенням карантину 6 лісничих та 2 мисливствознавці проходять навчання дистанційно», – зазначає завідувач сектору лісосировинних ресурсів та охорони праці управління Павло Сидорук.

Службами охорони праці лісгоспів та обласного управління протягом І кварталу цього року було проведено 274 перевірки стану охорони праці у підрозділах. За результатами перевірок налагоджений контроль за усуненням виявлених недоліків.

Випадків виробничого травмування працюючих, ДТП з транспортними засобами лісгоспів та випадків виникнення пожеж будівель і споруд у 2019 році та у І кварталі 2020 року не було.

 

Від admin

Коментарі закриті.