Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, яке відбулося 23 квітня, розглянуто питання щодо розподілу державної субвенції на підтримку закладів охорони здоров’я, яка становить 96 млн грн, та вивільнених коштів обласного бюджету.

Під час засідання погоджено розподіл коштів на поточні видатки комунальних закладів охорони здоров’я, виплату заробітних плат, харчування лікарів, та купівлю медикаментів. Також будуть спрямовані кошти на забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет тощо.

Зокрема, понад 18 мільйонів гривень заплановано на підтримку окремих закладів охорони здоров’я, які надають первинну та вторинну медичну допомогу за програмою державних гарантій. Із них, понад 8 мільйонів гривень спрямують на підтримку наших медзакладів у боротьбі з коронавірусом (на стимулювання медпрацівників та купівлю медикаментів).

У зв’язку з надходженням державної субвенції в обласному бюджеті з’явилися вивільнені кошти, які вирішено спрямувати на забезпечення життєдіяльності комунальних закладів охорони здоров’я.

Про це інформує виконавчий апарат обласної ради.

Від admin

Коментарі закриті.