Черкаською місцевою прокуратурою на виконання доручення прокурора Черкаської області оголошено підозру директору одного з приватних акціонерних товариств, який є депутатом Мошнівської сільської ради, у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1  ст.197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному власнику) КК України.

Слідством установлено, що з початку весни 2019 року вказаний директор без відповідних договорів оренди на земельні ділянки та без підписання акту приймання-передачі земельних ділянок, з метою отримання незаконних прибутків, за допомогою сільськогосподарської техніки обробив та засіяв земельні ділянки в адміністративних межах Мошнівської сільської ради Черкаського району сільськогосподарськими культурами загальною площею 110.577 га.

Згідно висновку експертизи з питань землеустрою  розмір заподіяної шкоди державі в особі розпорядника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області  складає 210 тисяч гривень, що у 218 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Від admin

Коментарі закриті.