Золотоніською місцевою прокуратурою в судовому порядку вжито заходів на захист державних інтересів, порушених внаслідок протиправного користування земельною ділянкою вартістю майже 300 тис. грн.

Про це інформує Золотоніська місцева прокуратура.

Зокрема, в ході здійснення представницької діяльності виявлено, що рішенням однієї із сільських рад Чорнобаївського району затверджено проєкт землеустрою щодо відведення громадянину земельної ділянки та передано її у власність для ведення особистого селянського господарства.

При цьому, встановлено, що вказаний громадянин у 2017 році вже використав право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, отримавши земельну ділянку в адміністративних межаї іншої сільської ради, що суперечить вимогам чинного законодавства, зокрема ст.ст. 116, 118, 121 Земельного кодексу України

Оскільки було порушено вимоги Земельного кодексу України Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом.

За результатами розгляду позовної заяви прокуратури, Чорнобаївським районним судом задоволено її в повному обсягу, припинено право приватної власності на земельну ділянку та її повернуто державі.

                  

Від admin

Коментарі закриті.