Протягом 2019 року до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості надійшло 1 532 вакансії від роботодавців району. Запропонована заробітна плата становила від мінімальної – 4 123 грн. до 20 000 грн.

Заробітну плату від 7 500 грн. до 20 000 грн. у районі отримували працівники Тальнівської філії СТОВ «Агрофірма Корсунь», ТОВ «Промінь-АА», ТОВ «Урочище Журавське», філії «Агрофірма «Нива» ТОВ «НВФ «Урожай», ПП «Тальне-Агрохім», ПСП «Лідер», СФГ «Земля», ТОВ «Поташ-Агро», ПСП «Зеленьків».

Найбільше вакансій пропонувались працівникам у сфері торгівлі – 206, трактористам різних категорій – 172, водіям – 112, операторам ліній у виробництві харчової продукції – 64, слюсарям – 57. Для осіб за найпростішими професіями в сільському господарстві запропоновані 267 вакансій.

Всього на підприємства, організації та в установи району минулого року працевлаштовано більше 3,5 тис. осіб, в тому числі на постійне місце роботи – більше 2 тис., тимчасову зайнятість отримали близько 1,5 тис. осіб.

До ТОП – 5 вакансій, що надійшли до районної філії з найвищою заробітною платою увійшли:

водій автотранспортних засобів (ТОВ ВП «ІМПУЛЬС ПЛЮС») – 16 000 грн.;

керівник комунального підприємства ( ВК Тальнівської  МР ) – 15 000 грн.;

директор комерційний, начальник виробництва, технолог (ТОВ «Мошурівський консервний завод») –15 000 грн.

З початку поточного року до районної філії місцевими роботодавцями подано до укомплектування 331 вакансію.

Лідирують у кількості поданих та укомплектованих вакансій Тальнівська філія СТОВ «Агрофірма Корсунь» – 33 вакансії та ТОВ «Промінь-АА» – 31 вакансія.

Найбільшу заробітну плату – 20 тис. грн. запропоновано на ТОВ ВП «Імпульс плюс» у вакансіях для трактористів-машиністів у сільськогосподарському виробництві.

Про це інформує Тальнівська районна філія обласного центру зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.