У минулому році за направленням Черкаської служби зайнятості  виявили бажання підвищити кваліфікацію 270 безробітних, які мали  професію «оператор котельні» та 368  осіб за професією «машиніст (кочегар) котельні».

Про це інформує відділ інформаційної роботи обласної служби зайнятості.

Протягом вересня – жовтня поточного року були організовані курси цільового призначення за навчальними  програмами  «Спеціальне навчання та щорічна перевірка знань з питань охорони праці для машиністів (кочегарів) котельні» та «Спеціальне навчання та щорічна перевірка знань з питань охорони праці операторів котельні».  83 особи з числа зареєстрованих безробітних Черкащини здобули  професії «оператор котельні» та «машиніст (кочегар) котельні».

Навчальний процес здійснювався  на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Черкаський навчальний центр  Міністерства аграрної політики та продовольства України», ТОВ «Навчальний заклад «Черкаський навчально-курсовий комбінат». Оскільки професійне навчання проводилося під гарантоване працевлаштування, всі слухачі отримали направлення та були працевлаштовані з початком опалювального сезону.

Роботодавці починають шукати операторів та машиністів (кочегарів) котелень напередодні опалювального сезону.

Так, у минулому році від роботодавців Черкащини надійшло 632 вакансії кочегарів. За сприяння обласної служби зайнятості 617 вакансій було укомплектовано.

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких у минулому році було 646 осіб.

У переважній більшості вакансії оператора котельні надходили від комунальних підприємств «СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО», «ТЕПЛОМЕРЕЖА», КНП «ТАЛЬНІВСЬКА ЦРЛ», ТОВ «ЧОРНОБАЙ-ТЕПЛО», відділів освіти Черкаської, Маньківської, Золотоніської райдержадміністрацій, відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації, відділу освіти Соколівської сільської ради  та інших.

Згідно з вакансіями, що надходили від роботодавців до обласної служби зайнятості, середня заробітна плата відповідних працівників становила від 4  до  7 тис. грн.

Від admin

Коментарі закриті.