Черкаський громадський діяч, керівник Громадської спілки “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” Євгеній Глєбов повідомив про відсторонення від обов”язків керівника Уманського державного педагогічного університету. Про це йому стало відомо із наказу Міністерства освіти і науки України, який має вступити в силу 16 квітня 2020 року.

 

 

“Реагуючи на звернення громадськості, Міністерством освіти та науки наказом №71-К від 14.04.2020 року виконання обов”язків ректора Уманського  державного педагогічному університеті ім.П.Тичини покладено на професора кафедри фінансів та бізнес-освіти, доктора економічних наук, доцента Петра Курмаєва. Наказ вступає в силу із 16 квітня 2020 року.

Хочу нагадати, що за зверненням громадськості та ГО “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” було відкрите кримінальне провадження №12020250000000108 від 16.03.2020 року за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами Уманського державного педагогічного університету ім.П.Тичини за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

Корупція неприпустима у будь-якій формі і будь-якому закладі. А тим більше у ВНЗ, де навчаються наші діти, які мають рухати нашу країну у напрямку майбутнього інноваційного розвитку. Закладати у ще несформованому фундаменті молодої людини «цеглинку» корупції, дуже небезпечно.

Дякуємо т.в.о. Міністра освіти і науки Любомирі Мадзій, що  почула наші вимоги і прийняла це важливе рішення”, – прокоментував наказ Євгеній Глєбов.

 

Від admin

Коментарі закриті.