З початку поточного року, зокрема під час посівної кампанії, на Тальнівщині за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 253 особи. Затребуваними серед роботодавців є працівники, професії яких здебільшого мають відношення до сільського господарства.

До Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості місцевими роботодавцями подано до укомплектування 331 вакансію, з них 225 у сфері сільського господарства, зокрема, 113 вакансій для трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, 46 вакансій – це найпростіші професії в сільському господарстві, 31 вакансія водіїв автотранспортних засобів (вантажні машини), 15 вакансій слюсарів-ремонтників та 9 вакансій електрогазозварників.

Лідирують у кількості поданих та укомплектованих вакансій Тальнівська філія СТОВ «Агрофірма Корсунь»– 33 вакансії та ТОВ «Промінь-АА» – 31 вакансія.

Найбільшу заробітну плату – 20 тис. грн. – запропоновано на ТОВ ВП «Імпульс плюс» у вакансіях для трактористів-машиністів у сільськогосподарському виробництві.

Про це інформують у Тальнівській районній філії обласного центру зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.