Міська влада Кам’янки долучилася до проєкту «Життєлюб». Про це інформує пресслужба Черкаської облдержадміністрації. Завдяки проєкту у регіонах зможуть допомогти самотнім пенсіонерам.

За підтримки міських адміністрацій та соціальних служб фонд «Життєлюб» разом із ROZETKA та «Нова пошта» запустили проєкт допомоги літнім людям.

На сайті “Розетки” можна оплатити продуктовий набір, який доставлять пенсіонерам. Проєкт стартував у трьох містах: Києві, Дніпрі та Львові. Відтепер він діє  і у Кам’янці. На Черкащину вже відправили першу партію пакунків.

Це набір базових продуктів для людей похилого віку, що входять до найбільш вразливої до коронавірусу категорії. Завдяки проєкту тисячі пенсіонерів зможуть залишатися вдома і не наражати себе на небезпеку, виходячи надвір.

Механізм простий: кожен може оплатити на сайті ROZETKA продуктовий набір «Життєлюб». Наприкінці дня фонд «Життєлюб» розподіляє усі «підвішені» пакети між містами, що беруть участь в ініціативі. «Нова пошта» формує та доставляє їх до соціальної служби кожного міста, а далі команди соцпрацівників розвозять набори пенсіонерам.

Від admin

Коментарі закриті.