Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», починаючи з 1 жовтня 2019 року діє новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Пільги надаються у грошовій готівковій або безготівковій формі. При цьому, порядок розрахунку суми пільги залишається незмінним та визначається, як і раніше в залежності від розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом, кількості членів сім’ї пільговика, на яких відповідно до законодавства поширюються пільги, з урахуванням встановлених цін/тарифів (внесків) на житлово-комунальні послуги та соціальних нормативів.

Разом з тим, при отриманні пільг у грошовій готівковій формі є переваги. Зекономлені кошти пільговик може використовувати на власний розсуд (раніше ці кошти повертались до державного бюджету).

Однак, уразі отримання інформації від надавачів житлово-комунальних послуг про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) сезону здійснюється у грошовій безготівковій формі.

Додаткову інформацію мешканці м. Черкаси можуть отримати за телефонами: 54 45 80,  37 92 79

 

Від admin

Коментарі закриті.