Черкаський громадський діяч Євген Глєбов розповів про можливі факти корупції в Уманському державному педагогічному університеті ім.П.Тичини.

“Громадська спілка Агенція підтримки підприємництва та інвестицій завжди стоїть на боці постраждалих та успішно відстоює їхні інтереси. Завдяки великому досвіду у боротьбі з корупціонерами та потужній команді професіоналів, зокрема і в юридичному напрямку, ми вже притягнули до відповідальності не одного поручника закону.

Ось і нещодавно за зверненням професорсько-викладацького складу та студентства Уманського державного педагогічного університету ім.П.Тичини розпочали громадську експертизу щодо можливих фактів незаконної розтрати бюджетних коштів ректором даного університету.

Зберігаючи об’єктивність та для з”ясування обставин, ми спочатку мали намір поспілкуватися особисто з цим «горе ректором» і дізнатися про оплату праці нібито «мертвим душам» та про інші можливі зловживання. Проте, наша поїздка до Умані не розвіяла наших сумнівів, а навпаки їх посилила. Ректор категорично відмовився з нами спілкуватися і відразу почав викликати особистого адвоката. Що ж, напевне, зарплатня в державному ВНЗ дозволяє йому таку розкіш.

Наразі за нашим зверненням відкрите кримінальне провадження №12020250000000108 від 16.03.2020 року за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами Уманського державного педагогічного університету ім.П.Тичини за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

Я переконаний, що корупціонер будь-якого рівня має бути покараний. Якщо правоохоронні органи доведуть вину цього керівника, то він теж заслуговує на покарання”, – наголосив Євгеній Глєбов.

Від admin

Коментарі закриті.