Важливим етапом при виборі професії, а в майбутньому і роботи, є професійна орієнтація та профконсультація безробітних, адже від цього залежить майбутнє людини.

«Дуже важливо знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта та допомогти у становленні професійного зростання та кар’єри», – зауважує профорієнтаторка Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Калініченко. Фахівець навела успішний приклад навчання та працевлаштування за сприяння служби зайнятості Анни Побиванець.

Після звільнення з попереднього місця роботи, дівчина прагнула до розвитку та самовдосконалення.

«На сьогодні в мене є велике бажання опанувати фах, що є затребуваний на ринку праці», – саме з такими словами Анна прийшла в міськрайонну філію на консультацію до фахівців.

Провівши співбесіду та тестування в клієнтки було виявлено високий рівень мотивації та велике бажання навчатися і працювати за професією «кухар». Професія «кухар» відноситься до типу «людина – техніка». Але певною мірою вона може бути віднесена і до типу «людина – людина», адже кухар обслуговує відвідувачів, стоїть на роздачі страв; також професію можна віднести до типу «людина – художній образ», тому що естетичне оформлення страв є невід’ємною частиною роботи.

Анні було запропоновано професійне навчання за професією «кухар» і вона погодилась. Навчання проходила в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Дівчина відзначилася наполегливістю та кулінарним талантом. Після здачі екзаменів та отримання свідоцтва, була успішно працевлаштована до Золотоніського районного споживчого товариства.

Про це повідомили у Золотоніській міськрайонній філіяї обласного центру зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.