У Черкасах місцеві підприємці, волонтери, представники міської влади та небайдужі містяни організували благодійний проєкт «Допоможи ближньому».

Завдяки цьому проєкту дітей із малозабезпечених сімей щоденно забезпечуватимуть гарячими обідами.

Сьогодні перші 180 порцій гарячих страв відправили черкаським дітям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Надалі планується щодня направляти до 600 обідів для малечі малозабезпечених родин. Окрім цього, планується готувати обіди і для самотніх людей, які потребують допомоги у цей скрутний час.

«Символічно, що саме сьогодні, у день великого свята Благовіщеня, стартує така необхідна благодійна акція. Багато черкаських дітей, які харчувалися у школах безоплатно, під час карантину залишилися без шкільних обідів. Тому ми разом із місцевими підприємцями вирішили допомогти маленьким черкасцям», – розповів депутат Черкаської міської ради, підприємець Юрій Тренкін.

Він зауважив, що усі продукти харчування для приготування гарячих страв надані місцевими підприємствами. Міська влада надала в оренду приміщення школи №3, де місцевий підприємець Жанна Котенко згодилася готувати страви для черкаської малечі.

Собівартість одного такого обіду коштуватиме від 30 до 50 грн. До благодійного проєкту уже долучилися ФОП Діскант, молокозавод «Юрія»,  ТМ «Смаковинка», хлібокомбінат «Формула смаку», ФОП Діденко, ПП «Едельвейс», «Боровиця», підприємці Нарек Казарян, Ігор Смірнов, Семен Радченко.

«Ми запрошуємо усіх небайдужих волонтерів і підприємців долучитися до цього благодійного проєкту, який триватиме до кінця карантину”, – сказав Юрій Тренкін.

Він також наголосив, що наразі не вистачає волонтерів, які б допомагали розвозити обіди власним транспортом. Адже продукція не повинна залежуватися і має бути доставлена свіжою і гарячою.

Заступник міського голови Ігор Волошин від імені місцевої влади подякував організаторам за те, що вони звернули увагу на проблему сімей, які не можуть забезпечити себе продуктами харчування.

«Нинішня ситуація в Україні і світі є певним тестом на людяність. І мені дуже приємно, що та акція, яку започаткували черкаські підприємці є проявом високоморальності. Ми нещодавно всією країною одягали армію, купували обладнання, зброю, продукти харчування. Тепер чергове випробування для країни – епідемія. У нас саме підприємці і благодійники тримають на свої плечах країну. Тому я хочу від імені місцевої влади подякувати черкаським підприємцям за те, що вони звернули увагу на проблему сімей, яких необхідно забезпечити продуктами харчування», – сказав Ігор Волошин.

Від admin

Коментарі закриті.