В Черкасах працює Благодійна організація “Благодійний фонд “Черкаси проти коронавірус-19”.

Фонд було створено за ініціативи представників бізнесу Черкас, пише в соцмережі екс-очільник управління МВС в Черкаській області Владислав Пустовгар. Про це інформує Прочерк.

«Мене обрано головою. Фонд буде купувати і передавати лікарям, працівникам ДСНС та поліції, що безпосередньо братимуть участь в протидії епідемії COVID-19 все те, що вкрай необхідно вже сьогодні і що неможливо швидко придбати за бюджетні кошти. Насамперед це засоби захисту для лікарів і працівників Швидкої допомоги.

Перелік необхідного ми щоденно отримуємо в департаменті охорони здоров’я Черкаської міської ради. Фінансування фонду буде відбуватись виключно за рахунок благодійних внесків. Звітність про надходження та витрачення коштів буде публічною. Колл-центр Фонду +38-068-494-44-34 працює в кімнаті депутата Черкаської міської ради (3 поверх к.312). Чому в приміщенні міськради? Тому що туди стікається вся оперативна інформація з лікарень і там знаходиться департамент охорони здоров’я.

Ще раз хочу наголосити, що фонд створено за ініціативи бізнесу і він не має відношення до політики. Серед учасників проекту є люди з різними політичними поглядами і які були конкурентами у час виборів. Зараз політика повинна відійти на другий план і усім потрібно об’єднатись, щоб зупинити пандемію і  врятувати життя», – пише в «Фейсбуці» екс-очільник управління МВС в Черкаській області Владислав Пустовгар.

Від admin

Коментарі закриті.