Черкаський громадський діяч, керівник ГС “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” Євгеній Глєбов закликає владу усіх рівнів звернути увагу на проблему щодо забезпечення медиків засобами захисту:

 

“Сьогодні, головної галуззю яку держава має підтримати  – це медична. Це не тільки обладнання та засоби первинної допомоги, а в першу чергу це медичний персонал, якому не приділяється достатньої уваги та який знаходить у максимальній зоні ризику. Світ вже має сумний досвід Іспанії, де вже захворіли близько 9,5 тисячі медиків!

Ще декілька місяців тому, коли коронавірус поширився світом, можна було побачити чітку тенденцію його розповсюдження, зокрема на території України. Вже тоді, чиновники як на центральному так і на місцевому рівнях мали розробити чітку карту дій, яка б забезпечила безпеку громадянам та безпосередньо медиків, а також підготувала лікарні до прийому хворих.

Цього не зроблено. Сьогодні захистити медиків готові волонтери та представники бізнесу, які з перших днів пандемії їм всіляко допомагають.

У зв’язку із викладеним, хочу сигналізувати можновладцям, що життя медиків під загрозою у буквальному смислі. На сьогодні тільки в Тернопільській області захворів 21 медик, а сам вірус продовжує поширюватись Україною.

 Якщо і надалі, чиновники будуть лише статистами, то Україна обов’язково відчує на собі «максимальну дозу» їх невігластва” – вважає Євгеній Глєбов.

Від admin

Коментарі закриті.