З проханням виділити кошти з резервного фонду для запобігання поширенню на території м.Черкаси гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією, звернулися до міської влади департаменти ЖКК та охорони здоров’я та медичних послуг.

Ці звернення були розглянуті на засіданні комісії з питань ТЕБНС, яке провів 26 березня заступник міського голови Черкас Ігор Волошин. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Зокрема, директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник повідомив про потребу у виділенні 9 млн.600 тис.грн. Ці кошти необхідні на придбання засобів захисту для медичних працівників, антисептичних засобів та медикаментів. Усе це буде спрямовано у 7 стаціонарних медичних закладів Черкас, які потенційно можуть стикнутися із Covid-19.

Директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Яценко зазначив, що для проведення дезінфекції у місті підпорядковуваному йому департаменту потрібно 2 млн грн. На ці кошти планується придбати дезінфікуючу рідину, респіратори, захисні костюми та оприскувачі.

Комісія ухвалила рішення підтримати ці звернення двох департаментів.

Від admin

Коментарі закриті.