Сьогодні під час сесії міської ради депутати Роман Діскант та Юрій Тренкін запропонували підвозити на роботу за допомогою спецрейсів міського електротранспорту працівників магазинів і аптек.

«До мене звертаються власники продуктових магазинів і аптек і просять, щоб місто допомогло із забезпеченням проїзду на роботу їхніх працівників. Пропоную запровадити спецрейси тролейбусів і перевозити цих працівників у транспорт за спецпропусками», – зазначив Роман Діскант.

Як пише сайт ПроГоловне, депутати проголосували за те, щоб доручили транспортному управлінню знайти можливість розробити такі спецрейси.

Також директор департаменту охорони здоров`я та медичних послуг Олег Стадник повідомив депутатів, що підготував лист на транспортне управління, щоб там розробили маршрут для хворих на гемодіаліз, аби тих підвозили на процедури.

Нагадаємо, на період карантину у Черкасах дозволені тільки спеціальні рейси, які перевозять виключно працівників медичних установ. Також керівники деяких підприємств, які змушені продовжувати роботу й під час карантину, вже укладають угоди з перевізниками. Із комунальним підприємством «Черкасиелектротранс» угоду уклали Черкаська ТЕЦ та ПАТ «Азот».

Від admin

Коментарі закриті.