Депутат Черкаської обласної ради Віктор Вусик та депутат Жашківської міської ради Сергій Вусик допомагають місцевим медичним установам у боротьбі із розповсюдженням коронавірусу.

Так, корпорація «Аскольд» (ПСП «Аскольд Агро»), ТОВ «Відродження» та ресторан «Родичі», керівниками яких є Віктор та Сергій Вусики, виділили на допомогу рідному місту 200 000 гривень.

Зокрема на сьогодні підприємці:

1. Відремонтували у Києві апарат штучної вентиляції легень відділення реанімації Жашківської ЦРЛ. Нині апарат доставлено до лікарні у працюючому стані.
2. Закупили та віддали на потреби лікарні пульсометр.
3. Закупили для 7 відділень лікарні (терапії, реанімації, хірургії, неврології, педіатрії, інфекційного віддалення та поліклініки) 700 пар захисних рукавичок та спирт.
4. Виділили на посилення харчування пацієнтам лікарні продукти харчування (борошно,  500 кг цукру, макарони, рис, горох, яйця, кабачкову ікру, томатну пасту та інше).
5. Для села Леміщиха на ФАП закупили спирт та захисні рукавички.

Найближчим часом будуть закуплені тести, маски, захисні костюми, які теж будуть передані до нашої лікарні.

Підприємці також започаткували у Фейсбук флешмоб “Допоможемо нашому місту разом!” і закликають небайдужих доєднатися до допомоги місцевим медикам та жителям Жашкова.

“Шановні жителі міста Жашків, зараз усі ми є свідками непростої ситуації в Україні, що склалася у зв’язку із розповсюдженням загрозливого коронавірусу (COVID-19). Сьогодні просимо усіх об’єднатися для доброго діла”, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Вусик.

Від admin

Коментарі закриті.