Сьогодні на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою недопущення поширення на території міста Черкаси захворювань на коронавірус COVID-19 прийнято рішення доручити департаменту ЖКК Черкаської міської ради підготувати проект рішення виконавчого комітету щодо зупинення роботи автомобільного громадського транспорту, крім регулярних спецперевезень, та міського електричного транспорту, також окрім регулярних перевезень, на період карантину.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

 – Сьогодні ми робитимемо все задля того, щоб не допустити поширення епідемії коронавірусу в Черкасах. Тому, попри всі незручності для жителів міста, ми повністю зупиняємо роботу громадського транспорту для всіх, окрім медичних працівників та працівників комунальних підприємств та підприємств з безперервним циклом виробництва, що здійснюють життєзабезпечення нашого міста. Спецтранспорт для вказаних вище категорій буде обладнано аншлагами «Спеціальний рейс» та знаком «Червоний хрест».Доступ у транспорт буде можливий лише за наявності захисних засобів (маски, рукавичок) та відповідних посвідчень. Дезінфекція транспорту, який здійснюватиме спец перевезення, буде здійснюватися на кінцевих зупинках після кожного рейсу, – повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час засідання комісії з ТБНС.

Крім того, мер міста наголосив на тому, що Черкаси на сьогодні посідають перше місце в Україні серед обласних центрів за кількістю апаратів для штучної вентиляції легень. На сьогодні в медичних закладах міста їх 64.

Однак міська влада оперативно реагуватиме на перебіг епідеміологічної ситуації, і в разі потреби збільшуватиме цю кількість.

– Ситуація в місті під контролем. Однак це не свідчить про те, що зараз ми не повинні вживати всіх доступних заходів щодо недопущення поширення на території міста Черкаси захворювань на коронавірус COVID 19. Тому прошу жителів міста з розумінням і відповідальністю ставитися до кожного рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, дотримуватися всіх вимог карантину і розуміти, що все, що зараз робить міська влада, – це насамперед задля збереження їхнього ж здоров’я, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Після засідання комісії з ТБНС відбулося засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради, який ухвалив відповідні рішення: «Про зупинення роботи ринків та ярмарків на території міста Черкаси» та «Про зупинення роботи міського пасажирського транспорту».

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Черкасах. Ми повністю зупиняємо роботу громадського транспорту для всіх, окрім медичних працівників та працівників комунальних підприємств та підприємств з безперервним циклом виробництва, що здійснюють життєзабезпечення нашого міста, які на період карантину будуть їздити БЕЗКОШТОВНО!

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Пʼятниця, 20 березня 2020 р.

Від admin

Коментарі закриті.