Про це міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив в інтерв’ю програмі Валерія Макеєва «72 години», пише Почерк. 

– Але ми його не будемо зупиняти, доки не забезпечимо підвозом працівників стратегічних підприємств, – пообіцяв мер. – Тому що створити транспортний колапс – великого розуму не потрібно. І сьогодні департамент ЖКК спільно з моєю заступницею працюють над тим, щоб доправити людей на роботу. Розробляються спеціальні маршрути, щоб забезпечити доїздом на роботу в першу чергу лікарів, забезпечити працівників аптек, теплокомуненерго, «Азоту», «Черкаської ТЕЦ», інших стратегічних підприємств.

На думку Анатолія Бондаренка, є декілька варіантів, як це зробити.

Згідно з одним із них, громадський транспорт ходитиме за звичним графіком, але в автобуси і тролейбуси допускатимуть по посвідченнях і перепустках, виданих міською радою, із яких буде зрозуміло, що люди їдуть на роботу.

Інший варіант – громадський транспорт ходитиме не за звичними маршрутами, а за спеціальними рейсами, які підвозитимуть працівників на роботу і додому.

– Вивчаються й інші варіанти. Завдання – не наслідувати того, що відбувається в Києві, де після зупинки метро утворилися величезні затори, – зазначив міський голова.

Від admin

Коментарі закриті.