Свою думку щодо діяльності українських банків висловив черкаський громадський діяч, керівник Агенції підтримки підприємництва та інвестицій Євгеній Глєбов:

“Не встиг Президент України Володимир Зеленський анонсувати ухвалення Кабміном програми кредитних канікул для малого і середнього бізнесу у зв’язку з карантином через коронавірус, як банки вже закривають бізнесу кредитні лінії.

Протягом останніх декількох днів до нас в Агенцію звертаються представники бізнесу зі скаргами на протиправні дії банків, які примушують їх до переукладання кредитних договорів на гірших в умовах під загрозою взагалі закриття кредитних ліній для бізнесу.

Відбуваються вкрай незрозумілі речі – вказівки Національного банку України щодо непогіршення для клієнтів умов за уже виданими кредитами та норми законодавства щодо форс-мажорних обставин банки просто ігнорують.

Отже, напрошується висновок, що наразі штучно створюється ситуація нищення економіки України і це в той час, коли конче потрібна консолідація всього суспільства на подолання пандемії.

Вимагаю від Президента України, Національного Банку України негайно відреагувати і в цей кризовий для країни час не допустити звільнення тисяч українців!” – наголосив Євгеній Глєбов.

Від admin

Коментарі закриті.