Сьогодні голова бюджетної комісії, депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін скликав засідання комісії для вирішення нагального питання – віднайти фінанси для наповнення резервного фонду для запобігання розповсюдженню коронавірусу.

За дорученням голови бюджетної комісії пропозиції стосовно змін до бюджету 2020 року надав департамент ЖКК. Усього вони пропонують зекономити близько 6 млн грн. А саме, зняти кошти з будівництва фонтану Генерала Путейка – 1 млн грн, реконструкції фонтану на площі 700-річчя – 2 млн, придбання лавок КП «ЧЕЛУАШ» -1 млн, придбання контейнерів для збору ТПВ – 1,5 млн, придбання паливно-мастильних матеріалів для забезпечення роботи автотранспортної техніки, автономних джерел живлення для проведення рятувальних та інших невідкладних робіт – 353 тис. грн.

За пропозицією Юрія Тренкін резервний фонд вдалося поповнити майже на 12 млн.грн.

«У зв’язку з тим, що як мінімум місяць не працюватимуть заклади освіти, культури і спорту, пропоную зняти 1/12 видатків, передбачених на фінансування цих галузей», – зазначив він.

Зокрема, Юрій Тренкін запропонував зняти 3 млн грн. з програми організації безкоштовного харчування учнів 1-11 класів, 700 тис з програми національно-патріотичного виховання дітей, з міської програми «Мистецькі Черкаси» – 5 млн грн., з міської програми розвитку фізкультури і спорту – 3 млн грн.

Також міський голова Анатолій Бондаренко, який перебував на засіданні комісії, зазначив, що об’єкти, які передбачені у бюджеті розвитку, але роботи щодо них ще не розпочаті, поки фінансуватися не будуть.

Від admin

Коментарі закриті.