Допуск до Будинку рад усіх осіб, окрім працівників структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, а також депутатів та їх помічників, тимчасово обмежили. Такі заходи триватимуть на час карантину до 3 квітня.

Водночас на час карантину також призупиняють особистий прийом громадян очільником області та його заступниками. Втім письмові й електронні звернення громадян продовжують приймати та опрацьовувати. Наради та засідання рекомендують тимчасово проводити у режимі телефонних або відеоконференцій.

Для працівників установ пропонується дистанційна форма роботи. Крім того, у Будинку рад запровадили щоденний температурний скринінг персоналу.

Всіх працівників, у яких виявили ознаки гострих респіраторних захворювань, негайно відправлятимуть додому на самоізоляцію.

Також запровадили режим профілактичного спостереження за особами з числа працівників, які відвідували країни інфекційного ризику, передбачили режим регулярного провітрювання службових приміщень і здійснення дезінфекційних заходів.

 

Від admin

Коментарі закриті.