Задля запобігання поширенню інфекції коронавірусу Covid-19, черкаські депутати спрямували близько 4 мільйонів 700 тисяч гривень для оснащення інфекційної лікарні та ще 3 мільйони гривень для доплат фахівцям, які працюватимуть із інфекційними хворими.

За таке рішення під час позачергової сесії міської ради, яка відбулась 16 березня 2020 року, висловився 31 обранець.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, кошти з резервного фонду перерозподілили для закупівлі в інфекційну лікарню апаратів штучного дихання, цифрового пересувного рентгенапарату, безконтактних термометрів, моніторів цілодобового нагляду та іншого необхідного обладнання.

Під час сесії міські обранці вирішили перерозподілити ще три мільйони гривень для здійснення доплат до заробітної плати медичним працівникам, які безпосередньо контактуватимуть із потенційними інфекційними хворими.

75 тисяч гривень депутати передбачили для оснащення трьох дезінфекційних груп Черкаського міськрайонного відділу ДСНС.

Під час обговорення Олег Стадник повідомив, що нині для фахівців інфекційної лікарні замовили 264 костюми біологічного захисту, станом на сьогоднішній день у наявності є 80.

Водночас, за інформацією головного медика Черкас, в місті функціонують 64 наркозно-дихальних апарати та апарати штучної вентиляції легень. Переважну більшість із них купували в період із 2015 року.

Ще один апарат Черкаси найближчим часом отримають із державного резерву.

Від admin

Коментарі закриті.