Цьогоріч тут планують провести капітальний і поточний ремонти на майже 12000  квадратних метрів найважливіших доріг громади.

За словами заступника голови Кам’янської громади Олександра Нечиталюка, попри реалізацію масштабних проектів (таких, як реконструкція Тясминського каньйону чи відкриття європейського зразка дитячого парку) головним пріоритетом для громади залишаються дороги.

Саме тому, минулоріч громада у першу чергу поремонтувала дорогу, що з’єднує Кам’янку і село Юрчиха, що увійшло до складу ОТГ, яка давно перетворилася на непроїзний напрямок. У Юрчисі було відремонтовано дві найбільш занедбані дороги (Джерельна та Центральна), і ще  більше десятка (Тясминська, Різдвяна, 50-річчя визволення, Шевченка, Партизанська, Сонячна, Захаренка, Декабристів, Галі Кудрі, Перемоги, Задніпровського, Толстого, героїв Майдану, провулок Людмили Борисенко) – у самій Кам’янці. Робоча група при міській раді провела дрібний ямковий ремонт усіх вулиць та провулків, і такого масштабу дорожніх робіт у Кам’янці досі не проводилося взагалі.  А по оновлених дорогах до сіл, що увійшли до громади, уже запустили курсувати рейсовий  автобус від Кам’янки.

Цьогоріч громада запланувала встановити рекорд поточного ремонту, впорядкувавши покриття відразу 10 вулиць. Крім того, буде капітально відремонтовано ще кілька міських тротуарів і доріг.

– Впоратись з усіма проблемами на дорогах лише власним коштом будь-якій громаді не під силу, – констатує голова Кам’янської громади Володимир Тірон. – Тому ми розраховуємо все-таки на справедливий розподіл  коштів обласного дорожнього фонду, з урахуванням потреб громад, а не очільників адміністрацій, а також – на постанову КМУ, яка передбачає виділення 20% дорожнього фонду  саме на ремонт комунальних доріг. Ми написали стос листів до Черкаської ОДА, на які і досі не отримали відповіді – з проханням не ігнорувати потреби людей. Якщо нас вирішують об’єднати у  одну велику громаду, приєднавши до Кам’янської ОТГ далекі села, то потрібно, передовсім, подбати, аби всередині громади було нормальне сполучення. А сьогодні у пріоритеті ремонти віддалених доріг – у той час, коли потрібно ремонтувати державні дороги місцевого значення – такі, як Кам’янка-Олександрівка, Кам’янка-Коханівка, Кам’янка-Катеринівка, та важливі шляхи між селами громади. Це  – невиважена політика у сфері місцевого самоврядування та  реформи у цілому.

Від admin

Коментарі закриті.