У рамках проекту «Підтримка взаємодії об’єднаних територіальних громад з бізнесом», Лип’янська ОТГ одержала документ, що допоможе їй залучати інвестиції та іти шляхом розвитку.

За словами голови  Сергія Іщенка,  громада націлена на сталий розвиток та плідну довгострокову співпрацю з потенційними інвесторами.  Паспорт відображає конкурентні переваги ОТГ, економічний стан громади, особливості ведення тут бізнесу, наявність інвестиційно привабливих об’єктів на території ОТГ, перспективи її економічного розвитку. Зокрема, інвесторів тут чекають вільні земельні ділянки  та виробничі приміщення для здачі в оренду.

Документ обумовлює  підтримку, яку  громада готова гарантувати своїм інвесторам та вимоги, які до них має.  Крім знижених відсоткових ставок орендної плати за землю, інвесторів чекає якісний адміністративний супровід та оперативне прийняття рішень (у тому числі позачергові рішення сесій та виконкомів)

Інвестиційний паспорт громади відображає також порядок дій для бажаючих інвестувати у громаду. І – напрямки інвестування для бажаючих розвивати тут бізнес: альтернативна енергетика, вирощування і переробка фруктів, овочів, грибів, переробка та упаковка продуктів та бджільництво.

 

Від admin

Коментарі закриті.