Орієнтуючись на попит і пропозиції на ринку праці люди, які перебувають на обліку в службі зайнятості, і хочуть відкрити власну справу, мають можливість отримати одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та стати успішними підприємцями.

Про це повідомляє Маньківська районна філія обласного центру зайнятості.

Так, з метою пошуку роботи до Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості звернулась Галина Кондратюк.

Жінка залишила роботу в Маньківській державній районній адміністрації і вирішила розпочати все з «чистого аркушу». Її історія – ще один приклад незламності і жіночої наполегливості у досягненні поставлених цілей.

Про відкриття власного бізнесу вона вперше замислилась під час відвідування семінару «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

Значну підтримку вона отримала від чоловіка, який уже був приватним підприємцем та керував власним промисловим магазином.

Галина пройшла навчальний курс з основ підприємництва та бізнес-планування у Черкаському державному бізнес-коледжі, де і розробила бізнес-план.

Отримавши одноразово виплату допомоги по безробіттю, вона відкрила свій продуктовий магазин.

«Робота приносить задоволення, тому втоми не відчуваєш, бо знаєш, що займаєшся корисною для людей справою. Те, що вміють робити твої руки, користується попитом. Щиро вдячна працівникам Маньківської районної філії за сприяння в започаткуванні власної справи та підтримку на кожному етапі реалізації моєї бізнес-ідеї», – ділиться досвідом успішна підприємниця.

 

Від admin

Коментарі закриті.